24 grudnia 2018 r.

 

1. W święta Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w niedzielę. O 16.30 zapraszamy na nieszpory kolędowe

2. W drugie święto, we wtorek 26 grudnia zbiórka przed kościołem na KUL

3. W piątek 29 grudnia swoje zakonne imieniny obchodzi brat Dawid Ciemiera. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W niedzielę 31 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok. O 23.00 Zapraszamy wszystkich pragnących przywitać Nowy Rok z Chrystusem, na adorację NS do północy.

5. Msza św. od gwiazdorów z Karolinek i Jagodni w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach i zagrodach dla mieszkańców Karolinek i Jagodni oraz za ++ mieszkańców Karolinek i Jagodni, zostanie odprawiona 7 stycznia o godz. 9.00, natomiast Msza Św. od gwiazdorów z Niemarzyna w int. o zdrowie i błogosławieństwo Boże w domach i zagrodach dla mieszkańców Niemarzyna i za ++ mieszkańców Niemarzyna zostanie odprawiona 14 stycznia o 9.00.

6. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny.

PODZIĘKOWANIA

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość, wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnych i spokojnych Świąt!